Turniej Wiedzy o Harrym Potterze

Miejska Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Górniczej oraz Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków serdecznie zapraszają uczniów klas gimnazjalnych do udziału w rejonowym konkursie Turniej Wiedzy o Harrym Potterze.

Konkurs odbędzie się 15.12.2017 r. o godz. 1000  w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dąbrowie Górniczej ul. T. Kościuszki 25.

Konkurs przeprowadzony zostanie w dwóch etapach:

I etap - test wiedzy

II etap - odpowiedzi na losowo wybrane pytania (3 uczestników, którzy otrzymają w etapie pierwszym najwyższą liczbę punktów).

Zgłoszenie do udziału w konkursie należy dostarczyć do Biblioteki Zespołu Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków w Dąbrowie Górniczej do dnia 13.12.2017 r. Zgłoszenia można przesłać również na adres e-mail:

Regulamin konkursu